PRAKSE

Labdien!

 

Jurisprudencē, līdzīgi kā citos radošās jomās ideju var izpaust neskaitāmās formās. Piedāvāju pozitīvi agresīvu un individuālu pieeju problēmu risināšanā. Manas advokāta prakses darbu raksturo radoša, nevis formāla pieeja, par ko liecina panāktie izlīgumi daudzās tiesvedībās un pozitīvs rezultāts neskaitāmās nodokļu plānošanas lietās.

 

Mani darbības principi ir ātrums, pārsteiguma moments un individuāla pieeja klientu lietām. Uzskatu, ka stāvēt uz vietas nozīmē virzīties atpakaļ. Ne velti latīņu teicieni vēsta — zināšanas ir spēks un padarīti darbi priecē. Vērtēju lietas no dažādiem skatu punktiem — no klienta, advokāta, auditora vai oponentu puses. Tas palīdz sasniegt vēlamo rezultātu. Manā darbā konfidencialitātei ir īpaša nozīme.

 

Mēs dzīvojam laikā, kad tiesību normas un judikatūra piedzīvo straujas pārmaiņas. Reakcijas ātrums, precīzs apstākļu novērtējums un objektīva risinājuma piedāvājums gan administratīvajā, gan civilprocesā kļūst vitāli svarīgs. Jaunieviestās tiesību normu interpretācijas prasa inovatīvu un daudzpusīgu pieeju, tāpēc arvien sekoju līdzi tiesību jaunradei un piedāvāju klientam labāko risinājumu.

 

Patiesā cieņā,

 

Andis Auza

Zvērināts advokāts